sobota 28. januára 2012

Prvé dni v Praze!Včerajší príchod do Prahy bol trošku naročný, potom čo som celú cestu pociťovala, že opúšťam Pezinok a svojich skvelých priateľov, ktorí sa so mňou rozlúčili ako sa patrí, som nakoniec prišla na našu novú pražskú adresu, kde ma už čakal Bedřich Smetana :)) Jeho kancelária ako, keby sme sa posunuli o 50 rokov spať nám trochu objasnila, že sa nachádzame iba u našich bratov čechov.
Potom čo došla už aj Sue, nám Bedřich oznámil, že sme 10ti na byte! Nad tým sme sa len zasmiali a išli sme sa nasťahovať , a tam sme zistili, že máme jedenásteho spolubývajúceho a to malého kocúra s ostrými drápmi. Spolubývajúcich sme videli zatial len troch. Einsteinovi patrí Puss in Boots!


Puss in Boots I.

Puss in Boots II.


Išli sme sa prejsť do mesta, s tým, že sa niekde naobedujeme. Po krátkej prechádzke, keď sme sa ocitli pri Karlovom moste sme už boli také hladné, že sme zavítali do prvej reštaurácii, čo bola po ruke. V celej veľkej reštaurácií sme boli samé dve, a aj tak sme museli ísť čašníka poprosiť, či už nás môže obslúžiť. Atmosféra bola naozaj divná, vyzeralo to tam ako u Poseidona, zo stropu vyseli farebné stalaktity, na stene zavesené obrazy na štýl morbídnej, gýčovej Atlantídy do toho hral Meky Žbirka, Tina Turner a Gypsy Kings. Fakt zaujímavý zážitok, keďže sme čakali obyčajnú českú reštiku. Odporúčame pozrieť, ale nie kvôli jedlu, to tam bolo naozaj otrasné.

U costella

Večer sme obehli pár podnikov, ale keďže som bola zničená z party predtým, o pol 2 sme boli už doma. Ráno sme si pospali a išli sme nakúpiť nejaké potraviny, a dekoráciu na zabývanie sa. Nakoniec sme v obchode strávili asi 2 hodiny, kúpili si super tričká, tepláky a hovadiny čo ani nepotrebujeme. A aby som nezabudla hňed ráno sme si našli našu novú obľúbenú raňajkovú destináciu Paul! MŇAM :)

Paul.

Naše francúzke raňajky :)


Sledujte nás a majte nás radi! My Vás už máme teraz :)


2 komentáre: